Dobry czas

Restauracja

„DOBRY CZAS” to restauracja, w której nasi Goście mogą skosztować najlepszego jedzenia, to miejsce w którym można posłuchać dobrej muzyki i w przytulnej atmosferze spędzić dobrze czas…

Nasz szef kuchni starannie komponuje dania od podstaw, korzystając tylko ze świeżych składników, tworzy własne receptury w taki sposób, by zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W wyniku tych wszystkich zabiegów powstaje menu, które uzależnione jest od pory roku – zmienia się w zależności od dostępności produktów. W swojej ofercie mamy dania nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci oraz dla wegetarian.

Mamy też w ofercie przysmaki, które możesz zabrać ze sobą do domu, aby przedłużyć wspomnienie chwil spędzonych w naszej restauracji. Są to produkty wykorzystywane w naszych potrawach i przyrządzone przez naszego kucharza.

Specjalizujemy się w nalewkach wg receptur opracowanych przez naszą mamę oraz w wyjątkowych dżemach z moreli z sandomierskich sadów. Są przepyszne i pełne aromatu!!!

Pieczemy również ciasteczka, które smakują tak, jak te od naszej babci i przygotowujemy ciekawe słodycze na różne okazje.

Odwiedź nas

Są wolne miejsca!

Serdecznie zapraszamy